Під час візиту на Прикарпаття , наш добрий друг, Доктор інженерії Крістіан Каррiерi з Італії , який неодноразово допомагав з технічним забезпеченням нашому закладу, відвідав 17 грудня Надвірнянський будинок дитини, звісно, не з пустими руками. Крістіан Каррiерi подарував дітлахам справжнє свято.
Це був чудовий день, адже благодійник зміг принести радість та щастя дітям, які потребують уваги та підтримки не тільки різноманітними подарунками: солодощами, фруктами та іншими приємностями , а й щирою увагою та теплим спілкуванням. Побажав діткам міцного здоровʼя, та багато щасливих моментів у житті.
Щоб зберегти це свято у памʼяті кожного, були зроблені фото.
Висловлюємо щиру вдячність Крістіану Каррiерi , який знайшов можливість порадувати малят!
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna2-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna3-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna4-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna5-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna6-1-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna7-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/nadvirna8-1-768x1024.jpg)