![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/strunnyj-ansambl1.jpg)
Теплі затишні пледи, гарячий чай зі смаколиками та улюблена музика струнного ансамблю
“ Quattro corde”,
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/strunnyj-ansambl-1.jpg)
який взяв участь у культурному заході “ Осінні вечори у госпісі” .
Осінній бал збирає небайдужих задля благородної мети- благодійної допомоги людям, які її найбільше потребують . Деякі пацієнти закладу приєднались , щоб насолодитись звуками класичної музики ансамблю обласної філармонії.
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4649-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4642-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4636-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4632-1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4624-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4617-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4614-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4573-1024x768.jpg)