Сьогодні в Україні відзначають Яблучний Спас – так називають велике церковне свято Преображення Господнього. У народі є така приказка: “Яблучний Спас – пішло літо від нас”. Саме після Другого Спасу можна вже відчути перший подих осені, свіже прохолодне повітря, а подекуди й пожовкле листя.
З нагоди свята у нашому закладі відбулось урочисте богослужіння, яке провів о. Ярослав. Після освячення пригощали пацієнтів і родичів різними фруктами.
Найголовніше цього світлого дня — пам’ятати — Спас, насамперед, це свято душі.
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/yabluchnyj-spas1-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/yabluchnyj-spas-768x1024.jpg)