З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердила благодійна організація „Благодійний фонд “Національна агенція гуманітарної допомоги ”Здорові””, в особі директора Пица Дмитра Григоровича . За їх сприяння КНП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ІФ ОР” отримав гуманітарну допомогу. Дуже приємно співпрацювати з людьми, які вболівають за забезпечення госпісів.
Висловлюємо Вам щиру вдячність за цю безкорисну допомогу , яка є неоціненним внеском і, безсумнівно, відчутною підтримкою.
Гуманітарна допомога госпісу є надважливим завданням, особливо під час війни- надати допомогу, знеболити, максимально зменшити фізичні і душевні страждання, забезпечити гідне життя пацієнтам в термінальних стадіях хвороби .
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/gum.dop-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/gum.dop1-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/gum.dop2-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/gum.dop3-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/gum.dop4-768x1024.jpg)