У травні ми брали участь у проєкті ”Утилізація медичних відходів.” Це багатосторонній проєкт між Університетом Гамбург(керівником якого є професор п. Вальтер Лілль), Івано-Франківським національним медичним університетом і медичними клініками Івано-Франківська та області. Повідомляємо , що наш заклад увійшов у групу медичних закладів з Івано-Франківська , які включені у цей міжнародний проєкт щодо утилізації медичних відходів в Україні. Участь у такому престижному дослідницькому проєкті передбачає опис реального стану, поводження з медичними відходами у медичних закладах, виявлення проблем та пошуки шляхів їх вирішення. Перевагою є те, що передбачено навчання персоналу , а також взаємодія з міжнародними організаціями. Хочеться сказати спасибі , бо це надзвичайно потрібно, щоб скористатися можливостями проєкту і співпрацювати у майбутньому.
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya1-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya2-768x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya3-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya4-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya5-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya6-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya7-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya8-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/utylizacziya9-1024x768.jpg)