Волонтерство – це можливість дарувати своє тепло тим, хто потребує його найбільше. Це не хобі, це те, без чого уже себе не бачиш, не відчуваєш. Директор КНП „Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги”- п.Ірина Слугоцька та медсестра Зоряна Голійчук,(яка буде відповідальна за роботу з волонтерами) , з 21 по 24 травня здійснили візит до м. Люблін. Це академічне місто, котре налічує 5 Університетів -є побратимом Івано-Франківська.
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article1-1-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article2-1-576x1024.jpg)
Мали зустріч з керівництвом і менеджером проекту. В засіданні спільного проекту взяли участь: координатор волонтерів та палатна медсестра п. Агнєшка Голець, Кшиштоф Становскі, Евеліна Грабан, Павел Снопек- це ті, хто намагається своїми благородними вчинками змінити життя на краще. Адже, бути волонтером – це не тільки поклик душі і спосіб життя, але й насущна вимога сьогодення.
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article3-1024x576.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article4-1-1024x576.jpg)
Відвідали дорослий госпіс “Добрий Самарянин” і дитячий госпіс „Маленький Принц” та познайомились з організацією надання паліативної допомоги наших сусідів з Польщі. Корисний обмін думками та досвідом , плани майбутньої співпраці, навчальні проекти для волонтерів, лікарів та медсестер є добрим прикладом згуртованості навколо організованості та налагодження взаємодії. Погодили майбутню співпрацю Досвід роботи цієї команди допоможе покращити роботу і в нашому госпісі. Адже, неможливо уявити сучасний світ без волонтерів та їхньої діяльності.
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article5-1024x576.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article7-1024x576.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article8-576x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article9-576x1024.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article10-1024x576.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article11-1024x576.jpg)
Дякуємо Любліну за гостинність!
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/article6-1-1024x687.jpg)