Сотні тисяч людей приєднались до волонтерства — хтось у рідному місті, інші онлайн з власної домівки, а когось не зупиняють і кордони . Тисячі кілометрів не стали перешкодою і для волонтера та благодійника із США – п. BYELICH BOYDA зі штату Мічиган.
22 березня 2023 року наш госпіс гостинно зустрів фермера , який разом із польським волонтером приїхав до Івано-Франківська, щоб передати пацієнтам нашого госпісу пеленки, памперси, серветки, предмети гігієни. Частину дитячих памперсів і пеленок буде передано Надвірнянському будинку дитини.
Окрема подяка цьому волонтеру за надіслану нашому госпісу і електричну швейну машинку. Ця підтримка є свідченням небайдужого ставлення до проблем та потреб людей. Приємно усвідомлювати, що в теперішній ситуації люди відкликаються на наші потреби та показують свою готовність допомогти.
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/fermer-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/fermer1-1024x768.jpg)
![](https://palliacentre.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/fermer2-768x1024.jpg)