19 Вересня, 2017

Науково-практична конференція

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Практика паліативної допомоги в Євразійському регіоні. Обмін досвідом”, що відбудеться 17-18 жовтня в місті Івано-Франківську за адресою вулиця Незалежності, 40, готель “Надія”. Конференція включена до Реєстру додаткових НМФ.

Організатори: Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги, Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, Івано-Франківський національний медичний університет за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, Благодійної організації “Благодійний фонд допомоги невиліковно хворим “Мати Тереза”. Конференція проводиться в рамках відзначення 20-ліття паліативної служби на Прикарпатті.

В конференції братимуть участь спеціалісти з Вірменії, Польщі, Грузії, Молдови, Таджикистану, Киргизстану, Казахстану, Угорщини, Румунії, представник ВООЗ в Україні, представник Human Rights Watch в Україні, міжнародні та вітчизняні експерти з паліативної допомоги.

Мета конференції: поширення існуючого досвіду з кращих практик надання паліативної допомоги, аналіз прорахунків щодо її організації та активізація процесів впровадження стандартів в наукову, освітню, нормотворчу і практичну діяльність у сфері паліативної допомоги, удосконалення механізмів дієвого застосування нормативно-правових актів в Україні, визначення та організація перспективних форм і напрямків транскордонної співпраці.

До участі в конференції запрошуються: лікарі та медичні сестри, які працюють у сфері паліативної допомоги, офіційні особи (управлінці) МОЗ та департаментів ОЗ, представники правоохоронних органів (поліції, державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками), соціальні працівники, волонтери, громадські активісти, журналісти, правозахисники, студенти медичних та соціальних спеціальностей, капелани, психологи та інші спеціалісти, залучені до надання паліативної допомоги.

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська.

Якщо ви хочете взяти участь у конференції, будь ласка, заповніть реєстраційну форму не пізніше 18 вересня 2017 року.

Участь у конференції є безкоштовною.

Посилання на реєстраційну форму: Зареєструватись

Apart apps for book writers from that, a fantastic writer should also have the ability to take care of deadlines nicely.

Будь ласка, залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.